Zbiorniki na paliwo, deszczówkę i wiele innych – zastosowania i dostępność

zbiorniki na paliwo

Zbiorniki na paliwo – Swimer, Kingsman

Zbiorniki są produktem, na który zapotrzebowanie zgłaszają zarówno firmy jak i osoby indywidualne. W zależności od tego, do przechowywania jakich substancji służą, niektóre z nich są objęte specjalnymi wymaganiami prawnymi i muszą spełniać wyśrubowane normy. Przykładem takich zbiorników mogą być zbiorniki na paliwo, eksploatacja niektórych z nich wymaga zgłoszenia do UDT. Niektóra ze zbiorników na paliwo nie są objęte tym wymogiem, jednak wszystkie muszą spełniać wyśrubowane normy bezpieczeństwa, związane z ochroną środowiska przed substancjami niebezpiecznymi. W zbiornikach może być przechowywany olej napędowy, ADBLUE oraz benzyna.

Zbiorniki na nawozy płynne RSM – przydatne w rolnictwie

Przykładem zbiorników, które również muszą spełniać wysokie standardy bezpieczeństwa są zbiorniki na nawozy płynne RSM. Są one dostępne w wersji jedno i dwupłaszczowej, najczęściej w zakresie pojemności od 5000 litrów do 25000 litrów. Są one zabezpieczone przed korozją oraz innymi czynnikami zewnętrznymi, dzięki czemu gwarantują bezpieczeństwo i długi okres eksploatacji.

Zbiorniki na deszczówkę – zaoszczędź, magazynując wodę deszczową

Zbiorniki na deszczówkę są produktem szczególnie popularnym w okresie letnim i jesiennym, kiedy częstotliwość opadów deszczu jest większa. Są one wykonane z odpornych na uszkodzenia materiałów, co równie ważne, z materiałów obojętnych chemicznie w kontakcie w wodą, dzięki czemu przechowywana w nich deszczówka może być wykorzystywana chociażby w ogródku do podlewania warzyw. W czasie, kiedy ceny wody rosną, warto zaopatrzyć się w zbiornik na deszczówkę, bo da bam to spore oszczędności, jeśli na przykład mamy własną działkę i ogród.

Zbiorniki do AdBlue

Zbiorniki do AdBlue z tworzywa sztucznego gwarantują bezpieczeństwo i długi czas użytkowania. Jednymi z najpopularniejszych są zbiorniki firmy SWIMER, które charakteryzują się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny. Zbiorniki posiadają niezbędne atesty, które pozwalają na ich użytkowanie na terenie naszego kraju, gwarantując tym samym ich wysoką jakość.

Popularne zapytania: zbiorniki na paliwo , zbiorniki na deszczówkę , zbiorniki do AdBlue , zbiorniki na RSM