Środki antykorozyjne

Duża liczba ładunków przed transportem spędza wiele czasu w magazynie, tym samym narażone są na procesy korozyjne. By temu zapobiec trzeba należycie i prawidłowo taki ładunek przygotować do transportu, jak i składowania w magazynie. Pomocne w tym są zabezpieczenia antykorozyjne, które na celu mają ochronę metali przed korozją.

Lotne inhibitory korozji, czyli potocznie zwane VCI, to metoda zabezpieczania metali przed korozją. Inhibitor korozji to nic innego jak środek chemiczny o właściwościach hamujących procesy rdzewienia. Dzieje się to poprzez wytworzenie warstwy ochronnej na metalowej powierzchni.

Oferowane przez firmę Excor środki antykorozyjne zawierają właśnie ten środek, który jest niezwykle skuteczny w walce z korozją. Wytwarzana przez lotne inhibitory korozji warstwa ochronna jest niewidoczna i w żadnym stopniu nie wpływa na wygląd danego przedmiotu. Obecność VCI można jedynie zauważyć po efektach jego działania, czyli braku korozji nawet po długim czasie transportu czy składowania. Największą zaletą lotnych inhibitorów korozji jest to, że pokrywają nawet najbardziej trudno dostępne miejsca, co jest niemożliwe przy stosowaniu innych preparatów.

W ofercie firmy Excor znaleźć można różnego rodzaju zabezpieczenia antykorozyjne, między innymi:

– folie VCI – w różnych postaciach (strech, rękaw, torebki, folia bąbelkowa, folia termokurczliwa)
– papier VCI
– emitery VCI
– proszki VCI
– inne środki antykorozyjne.

Nie ma wątpliwości, że wszystkie produkty zawierające lotne inhibitory korozji są bardzo skuteczne i stanowią długotrwałą oraz maksymalną ochronę powierzchni metalowych przed korozją.

 

 

Popularne tagi: papier antykorozyjny , smar antykorozyjny , papier VCI , folia VCI , worki VCI , antykorozja , zabezpieczenie antykorozyjne , środek antykorozyjny , ochrona przed korozją

 

Zadzwoń:
+42 633 53 73

Zobacz stronę:
http://www.excor.pl/pl/kontakt
środki antykorozyjne

Dojazd: