Ochrona metali przed korozją, czyli VCI jako najlepsze zabezpieczenie antykorozyjne

Chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć, że zabezpieczenia antykorozyjne są bardzo ważne i istotne, wszędzie tam, gdzie trzeba chronić towary przed szkodliwym działaniem wilgoci. Jest to tak samo ważne podczas magazynowania, jak i transportu.
Do jednych z bardziej skutecznych środków antykorozyjnych z pewnością można zaliczyć produkty z VCI. Zawierają one bowiem wbudowane, lotne cząsteczki VCI, które tworzą ochronną warstwę na powierzchni chronionego przedmiotu i w ten sposób dają gwarancję skutecznej ochrony przed korozją.

Ponadto, nie ma konieczności usuwania z powierzchni metalu czy opakowania środka VCI, ponieważ lotne inhibitory korozji samoistnie odparowują do atmosfery. Dobra ochrona metali przed korozją pomoże nam w ochronie naszych metalowych towarów przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

Ochrona metali przed korozją – zalety zabezpieczeń antykorozyjnych

Przede wszystkim to zmniejszenie kosztów związanych z ochroną, ponieważ nie potrzeba stosować dodatkowych substancji, które ochronią nasz przedmiot.
Lotne inhibitory korozji – VCI nie powodują zanieczyszczeń środowiska oraz mogą zostać poddane recyklingowi.
Ponadto szeroki wybór środków ochrony w zależności od indywidualnych potrzeb, a do tego prosta i łatwa aplikacja.

VCI to skuteczna ochrona metali przed korozją. Dzięki swojej innowacyjności i jakości jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich firm, które stawiają na najlepsze rozwiązania i produkty dostępne na rynku. Warto zapoznać się z nowoczesną technologią VCI i przekonać się, jak bardzo może pomóc w ochronie naszych detali z metalu, maszyn i urządzeń.

Popularne tagi: środki antykorozyjne , środek antykorozyjny , ochrona przed korozją , zabezpieczenie przed korozją , ochrona antykorozyjna , produkty antykorozyjne , opakowania antykorozyjne

Zadzwoń:
+42 633 53 73

Zobacz stronę:
http://www.excor.pl/pl/kontakt
ochrona metali przed korozją

Dojazd: